Ofera pracy: manager strony internetowej

Instytut Nagrody Zaufania Złoty Otis poszukuje do swoich portali:
medycynawpolsce.pl i nazdrowie.pl

Manager ds. contentu i sponsoringu

Miejsce pracy:

  • Warszawa

Główne zadania:

  • poszukiwanie sponsorów działów
  • sprzedaż kampanii PR opartych na treściach oraz informacji o klinikach na portale medycynawpolsce.pl i nazdrowie.pl

Wymagania:

  • nastawienie na realizacje miesięcznych celów sprzedaży
  • 2 lata doświadczenia handlowego na rynku zdrowia, referencje,
  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność budowania trwałych relacji z Klientem, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,  wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • pracę od zaraz, możliwość uzyskania atrakcyjnej rynkowo specjalizacji

Kontakt: Osoby zainteresowane prosimy o  przesłanie cv i listu motywacyjnego:
[email protected]
Proszę nie telefonować.

4.6/5 - (8 votes)

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH