Sudocrem

Wskazania: Sudocrem jest zalecany do stosowania w profilaktyce oraz w łagodzeniu skutków podrażnień skóry u niemowląt, dzieci oraz dorosłych z problemami skórnymi. Jest szczególnie polecany jako krem chroniący przed odpieluszkowym odparzeniem skóry, a także wspomagający i przyspieszający proces regeneracji naskórka w przypadku wystąpienia podrażnień. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom Sudocrem wykazuje wielopłaszczyznowe działanie przeciwzapalne, antyseptyczne, ochronne i kojące.

Działanie: wśród substancji aktywnych znajdujących się w kremie należy wyróżnić tlenek cynku, hipoalergiczną lanolinę, alkohol benzylowy oraz benzoesan i cynamonian benzylu. Dzięki odpowiedniej kompozycji składników Sudocrem tworzy aktywną barierę ochronną, zapobiegając kontaktowi skóry z czynnikiem drażniącym, a przypadku wystąpienia podrażnienia i stanu zapalnego skóry łagodzi ból oraz wspomaga i przyspiesza proces regeneracji naskórka.

Sudocrem nie tylko łagodzi ból, podrażnienia i świąd, wspomaga i przyspiesza proces regeneracji, ale także skutecznie chroni skórę przed drażniącymi substancjami i pomaga utrzymać odpowiednią wilgotność skóry. Dodatkowo krem posiada właściwości przeciwgrzybicze, antybakteryjne i przeciwzapalne.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.